+420 773 135 360
info@aktivnirodic.cz

Multifunkční sportovní vozíky Thule Chariot

Když si koupíte multifunkční sportovní vozík od společnosti Thule, získáte: 

  • Univerzálnost pro mnoho různých aktivit a vzdáleností
  • Bezpečnou, jistou a pohodlnou jízdu pro 1 nebo 2 děti
  • Od všestranných modelů do náročných podmínek až po sportovní modely pro větší pohodlí
  • Praktické funkce a možnosti uložení 

Na začátku si položte otázky: Jaký je váš styl? Jakou barvu? 1 nebo 2 děti?

Vozíky za kolo a multifunkční sportovní vozíky Thule jsou dostupné v nejrůznějších modelech od odolnějších konstrukcí pro každodenní aktivity a použití ve městě až po výkonnostní modely pro aktivní rodinu v přírodě. K dispozici je také škála modelů pro dvě děti, takže každý se může svést. Objevte toto široké spektrum modelů a najděte multifunkční sportovní vozík nebo vozík za kolo, který je dokonalý pro vaše potřeby.

Bezpečnost na prvním i na posledním místě.

Multifunkční sportovní vozíky Thule jako i vozíky za kolo jsou navrženy a vyrobeny s ohledem na výkon na cestách i v náročném terénu. Vaše dítě ocení stabilitu a pohodlí s odpružením, díky kterým je jízda příjemnější. A můžete si být jisti, že každý vozík za kolo Thule splňuje i ty nejpřísnější bezpečnostní normy bezpečnosti dětí a silničního provozu díky funkcím, jako je pětibodový bezpečnostní popruh, který zajišťuje, že vaše dítě sedí bezpečně. Oba si tedy může užívat čas na čerstvém vzduchu.

4 roční období, 4 aktivity, 1 vozík

Multifunkční sportovní vozíky Thule Chariot jsou navrženy a vyvinuty s ohledem na bezpečnost, pohodlí a inovaci. Nabízejí řadu chytrých funkcí a detailů, které ocení rodič i dítě. Prohlédněte si novou řadu Thule Chariot se čtyřmi univerzálními a stylovými vozíky v samostatném i dvojitém provedení.

Co dnes chcete dělat?

S multifunkčním sportovním vozíkem je výběr na vás. Vezměte své dítě nebo děti na každodenní vyjížďku nebo na dlouhou odpolední cestu plnou objevování. Přeměňte ho na kočárek do města nebo se vydejte na kondiční běh do přírody. Můžete také vytvořit saně, když chcete svézt na běžkách. Jakoukoli aktivitu si zvolíte, vaše děti mohou být s vámi a sdílet vaši vášeň. Bezpečně a pohodlně.