+420 773 135 360
info@aktivnirodic.cz
Doprava zdarma nad 3000 Kč

O nás

Vážení zákazníci,

nabízíme Vám produkty spojené s aktivním pohybem společně s Vašimi dětmi. K této myšlence nás přivedla vlastní zkušenost, kdy jsme zjistili, že existují prostředky na to, abychom s našimi dětmi mohli vyrazit na horskou túru nebo cyklovýlet po krásách jižní Moravy.

Zaměřujeme se na produkty značek THULE, Deuter a Manduca. Jedná se o prémiové, kvalitní a osvědčené výrobce kočárků, vozíků a nosítek. Díky vlastním zkušenostem víme, že tyto produkty budou velmi platnými, bezpečnými a kvalitními pomocníky pro Váš aktivní život s dětmi.

V případě vašich dotazů, nebo připomínek nás neváhejte kontaktovat, budeme rádi za Vaši jakoukoliv zpětnou vazbu nebo zájem o nabízené produkty. Ke kontaktu s námi můžete využít:

  • email: info@aktivnirodic.cz
  • mobilní telefon: +420 773 135 360

Vaši objednávku můžete uhradit online okamžitým převodem nebo platební kartou pomocí platební brány Comgate, standardním převodem na náš účet (instrukce se Vám zobrazí po odeslání objednávky a v potvrzovacím emailu) nebo hotově při převzetí zboží.

Pro dopravu Vašich objednávek využíváme spediční společnosti PPL nebo Českou poštu. Volbu mezi Českou poštou a PPL můžete provést v průběhu objednávky, nikoliv Však u produktů, které mají dopravu zdarma.

Tento e-shop provozuje:
Bc. Zdeněk Stupka
Horní Lhota 159
Blansko 678 01
bankovní spojení: ČSOB a.s.
č. ú. 295668058/0300
IČ: 09597239

Najdete nás na sociálních sítích: