+420 773 135 360
info@aktivnirodic.cz

Půjčovna vozíků, dětských nosítek a cyklosedaček

Naše půjčovna Vám nabízí k zapůjčení multifunkční vozíky THULE, krosny na děti Deuter a cyklosedačky THULE, podmínky zapůjčení vozíků i ostatních produktů jsou uvedeny v sekci „půjčovna„. Vaši rezervaci můžete provést pomocí rezervačního kalendáře po rozkliknutí požadovaného produktu k zapůjčení,

Můžete si od nás zapůjčit nové modely vozíků za kolo Thule, tyto vozíky standardně půjčujeme i včetně tzv. jogging kitu, tedy velkého předního kolečka pro přestavení vozíku na sportovní kočárek i do náročného terénu. Vozíky jsou vybaveny úchytem na 9mm osu kola. Miminkovník Vám půjčíme na Vaši žádost k vybranému vozíku zdarma (zadejte do poznámky ve formuláři). POZOR, miminkovník není doporučeno využívat při jízdě na kole, je určen pouze pro pěší turistiku. V zimní sezóně vozíky zapůjčíme včetně ski setu, ale i jogging kitu pro možnost vozík použít i v případě neideálních sněhových podmínek. Dle domluvy zapůjčíme i miminkovník za uvedené ceny. V případě, že ski set není půjčen s vozíkem, můžeme zapůjčit i samostatně.

Také Vám rádi zapůjčíme nové modely dětských nosítek Deuter. Jedná se o nosítka vyznačující se vysokým komfortem pro Vás i Vaše dítě. Nosítka jsou vybavené stříškou a pláštěnkou.

V neposlední řádě nabízíme k zapůjčení velmi bezpečné a pohodlné sedačky Thule. Sedačky jsou určeny na zadní část rámu Vašeho kola. Nezapomeňte, že dítě v sedačce by mělo být vybavenou přilbou.

Půjčovna vozíků za kolo i ostatních uvedených produktů je Vám k dispozici takřka každý den od 9:00 do 19:00 dle domluvy a realizovaných rezervací.